Part 22. – Halloween

15. prosince 2010 v 4:28 |  Kanada aneb putování za oceán
Halloween. Ano, tento svátek se tu slaví. A vypadá to přesně jako v těch amerických filmech. Všichni se převléknou do více, či méně šílených kostýmů a vyrazí do ulic. Taky to pak podle toho vypadá. V onen večer můžete na ulici potkat nespočet čarodejnic, upírů, mrtvol, čertů a mnoho dalších. My třeba potkali cestou po Commercial mrtvého hokejistu s pukem v čele, jednoho Avatara, ale i Captaina Jacka Sparrowa nebo šachovou figurku.

No a protože Halooween je tu vždy velká akce, rozhodli jsme se na našem Czech Housu i něco podniknout. Na poslední chvíli jsme rychle nakoupili v Dollar storu a zaimprovizovali s tím, co jsme našli na našem basementu a vyrazili na party. Tak přidávám nějaké fotečky pro lepší představu.

kanada67
Hromadné foto na Commercial Drive. Zleva: Štěpánka, Tomáš, Honza, Láďa, Martin, Evka, já a Míra.

kanada66
Honza, který improvizoval a pláštěnkou, zvonem, toaleťákem a čokoládou, která měla představovat hádejte co. Láďa, absolutní vítěz našeho basementu. Se svojí naprosto asexuální maskou tvořící úžasný předkus, popelníky místo brýlí a kalhotama vytaženými až k bradě, se mu podařilo sbalit patnáctiletou Slovenku.

kanada68
S Evkou jsme se taky pěkně vyřádily.

kanada69
Jedna fotečka z párty. Pořádně jsme to tam rozjeli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama